Hírek
2011. Szeptember 24. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Idén is tarolt Pars Krisztián

A hazai közönség előtt szereplő, tavaly is győztes Pars Krisztián a világ idei legjobb eredményével, 81,89 méterrel nyerte pénteken a férfi kalapácsvetők viadalát a Németh Pál emlékversenyen Szombathelyen.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint az augusztusban világbajnoki ezüstérmes nehézatléta mögött a német Markus Esser végzett a második, Németh Kristóf pedig a harmadik helyen. Az olimpiai és világbajnok lengyel Szymon Ziólkowski negyedik lett. Pars tavaly 78,34 méteres dobással nyert, most még magabiztosabban győzött, több mint öt méterrel verte Essert.
A versennyel a 2009-es év elején elhunyt Németh Pálra, minden idők egyik legjobb szakedzőjére emlékeztek.
Eredmények:
1. Pars Krisztián 81,89 m
2. Markus Esser (német) 76,16
3. Németh Kristóf 75,53 (da)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:13, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kiütéses dortmundi vereség Barcelonában, kétgólos előnyben a PSG
Az FC Barcelona 4-0-ra legyőzte a vendég Borussia Dortmundot a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának első mérkőzésén szerdán, míg a Paris Saint-Germain 3-1-re nyert otthon az Aston Villa ellen.
2025. Április 09. 07:34, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Simán kikapott a címvédő Real Londonban, nyert az Inter Münchenben
2025. Április 08. 07:56, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Kedvező mérleggel utazik a Real Madrid Londonba, Bayern-Inter csata Münchenben
A címvédő Real Madrid az Arsenal vendégeként lép pályára, a Bayern München pedig az Internazionalét fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapján, a negyeddöntős párharcok első mérkőzésén.
2025. Április 07. 07:37, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon.