Hírek
2013. Július 27. 17:30, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Feloldották a tűz miatti útzárat az 51-es úton Délegyházánál

Ismét lehet közlekedni az 51-es főúton a délegyházi elágazás környékén, ahol szombat délelőtt kigyulladt egy szalmaszállító teherautó.
Spitz Alexandra Pest megyei katasztrófavédelmi szóvivő tájékoztatása szerint a teherautó a főút Kiskunlacháza felé vezető oldalán, a 33-as kilométernél haladt, amikor a rajta lévő szalmabálák lángra kaptak.A sofőr sikertelenül próbálta eloltani a tüzet, végül a ráckevei önkéntes és a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók fékezték meg a lángokat. Először erőgépekkel leemelték a járműről a bálákat, egy út menti "védőszántásba" helyezték és ott oltották el őket - magyarázta a szóvivő.A gépkocsi teljesen kiégett, de senki nem sérült meg - mondta Spitz Alexandra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 07. 07:00, hétfő | Belföld
Két tiszai településen a Fidesz jelöltje diadalmaskodott
Tiszakécskén és Tiszafüreden is a nagyobbik kormánypárt jelöltje nyerte az időközi önkormányzati választást. Mindkét településen egy haláleset miatt kellett kiírni a szavazást.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani